Hakkımızda

Misyonumuz:

2012 yılında kurulan firmamız ,geçmişten gelen  15 yılın tecrübesi ve birikimiyle alanında lider birçok firma ile çalışmalarını sürdürmektedir. Tekstilden otomotive, sağlıktan gidaya, lojistikten ilaca kadar hemen her sektörden firmanın barkod sistemleri ve etiketleri ile  ilgili ihtiyaçlarını karşılarken, müşteri ihtiyacını ve memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Bu ilkemizden ödün vermeksizin yeni ve memnun müşterilerimizin sayısını arttırmak en büyük hedefimizdir. 

Ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize dünya standartlarına uygun yetkin kadromuz ile kaliteli ve eksiksiz hizmet sunarken; satış sonrası hizmetlerimizle de her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. 


Vizyonumuz:

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye'nin satış sonrası hizmetler sektöründeki en iyi firmalardan biri olmaya devam ederek; servis ve yedek parça ile ilgili ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek. 


Kalite Hedeflerimiz:

- Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek uygun çözümler sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak.

- Güncel teknoloji ve gelişimleri müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda onun için bir katma değere dönüştürmek.

- Takım ruhu felsefesiyle en alt kademeden en üst kademeye kadar görev ve sorumluluklarının bilincinde profesyonelce çalışan bir ortam yaratmak.

- Kalite ve standartlardan ödün vermeden ekonomik, verimli ve düşük işletme maliyeti sunan tasarımlar oluşturmak.

- İçinde bulunduğu topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının farkında olmak.

- Zaman kavramının değerinin bilincine varıp hizmet isteklerine en kısa sürede yanıt vermek,optimum çözümleri üretmek,maksimum kalite ve yüksek verimle sunmak.

Firmamız, kurulmuş olduğu günden bugüne müşterilerinin duyduğu güven duygusunun yüklediği sorumluluğun bilinciyle çalışmalarına devam etmektedir.